Klawiatura Bluetooth w etui do tabletu 10"

Nowy produkt

Firma ART przedstawia wysokiej jakości klawiaturę Bluetooth® do tabletów. Etui, dzięki wysokiej jakości wykonania z eleganckiego materiału, pasuje zarówno do damskiej torebki jak i męskich aktówek. Można je zabrać ze sobą na uczelnię i do biura. Klawiatura jest wygodna i komfortowa w użytkowaniu. 

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

89,90 zł brutto

Więcej informacji

Firma ART przedstawia wysokiej jakości klawiaturę Bluetooth® do tabletów. Etui, dzięki wysokiej jakości wykonania z eleganckiego materiału, pasuje zarówno do damskiej torebki jak i męskich aktówek. Można je zabrać ze sobą na uczelnię i do biura. Klawiatura jest wygodna i komfortowa w użytkowaniu. Materiał, z którego zostało wykonane etui imituje czarną skórę. Wyjątkowa konstrukcja typu książkowego pozwala na użycie tych produktów także w funkcji pokrowca lub podstawki. Dzięki czemu praca z tabletem stanie się jeszcze bardziej przyjemna i komfortowa. W pełni naładowana pozwala na około 44 godziny pracy, a całkowity czas ładowania wynosi niecałe 2 godziny. Klawisze są optymalnych rozmiarów, co ma zapewnić szybkie redagowanie tekstu.

Producent   ART
Symbol/oznaczenie producenta   AB-108
Rodzaj produktu   Zestaw: klawiatura bluetooth w etui
Przeznaczenie   Tablety 10" z funkcją bluetooth
Materiał wykonania   Etui - eleganckie tworzywo skóropodobne. Klawiatura: metalowa podstawa oraz wysokiej jakości tworzywo przypominające aluminium na wierzchniej warstwie
Inne cechy   Etui zawiera dodatkową nakładkę zabezpieczającą ekran tabletu przed zarysowaniami
Inne cechy   Klawiatura magnetyczna, odczepiana, ultracienka - umożliwiająca zdalną pracę
Inne cechy   Bluetooth 3.0. Pojemność baterii 110mAh
Inne cechy   Czas ładowania ok . 2h. Komapatybilna z systemami Android
 
Gwarancja   24 miesiące

Produkty powiązane